Kampanya Formu
KAMPANYALAR HAKKINDA
BİLGİ ALIN
  • Bilgilendirme ve Aydınlatma Metni’ni okudum kabul ediyorum.
  • 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca, Babacan Gayrimenkul Enerji ve Turizm San. Tic. A.Ş.’nin kampanyalar ve diğer haberler ile ilgili tarafıma elektronik posta, telefon ve benzeri iletişim kanalları vasıtasıyla ses ve görüntü içerikli bilgilendirme ve pazarlama iletileri göndermesine ve kişisel verilerimin bu amaçla işlenmesine onay veriyorum.

Topraktan KonutaHer Adımda Kazanın

Babacan Arsadan'da tüm planı ve süreçleri hazır bir konut projesinden arsa payınızı alırsınız. İnşaat maliyetini karşılayarak sahip olacağınız konutu, ilk günden bilirsiniz.

ÖNCE ARSA PAYINIZI ALIN

Babacan Arsadan ile Babacan’ın marka değeri yüksek bir konut projesi inşa edeceği kendi imarlı arsasından, dilediğiniz konutun arsa payını alın.

SONRA EV SAHİBİ OLUN

Babacan güvencesiyle arsa payını aldığınız konutun inşaat maliyetini uygun ödeme seçenekleriyle ödeyerek, o konuta yarı fiyatına sahip olun.

Sabiha Gökçen Havalimanı
10dk
Tuzla Marina
20dk
Viaport Asya Avm
13dk
Sabancı Üni
19dk
Özel Pendik Hospital
9dk

Yıllık
Tecrübe

Teslim Edilmiş Proje

00

Teslim Edilmiş Konut

Babacan Holding

Babacan Holding kurulduğu ilk günden bu yana Türkiye’nin önde gelen holding şirketlerinden olup, bağlı ortaklıkları ve iştirakleri aracılığıyla başta gayrimenkul, enerji, turizm ve lojistik sektörleri olmak üzere çeşitli sektörlerde faaliyette bulunmaktadır. Babacan soy isminin anlamı olan “dürüst, mert, sözüne güvenilen kişi” sıfatlarını temel değeri olarak benimseyen holding faaliyet gösterdiği tüm sektörlere yenilikler getirmek, toplumsal yaşamın her alanında hizmet verecek faaliyetlerde bulunmak için çalışmaktadır. Geliştirdiği kalite odaklı özgün iş modelleriyle ayrışan Babacan Holding, faaliyet gösterdiği sektörlerdeki yenilikçi entegre çözümleriyle tüm paydaşlarına ve topluma güven ile sürdürülebilirlik temelinde hizmet sunmaktadır. Babacan Holding, dünyaya ve değişime açık, öncü girişimcilik ruhunu faaliyet gösterdiği ve göstereceği tüm sektörlere taşıma disipliniyle büyümeye devam etmektedir. Geleceğe giden yolda, geçmişten güç ve ders almanın öneminin bilinciyle, ulusal değerlere bağlı, ailevi ve manevi değerlere sahip olmaya önem veren holding, başarının anahtarının, verimli, disiplinli ve planlı çalışmak olduğuna inanmaktadır.

Babacan Arsadan Ayazağa Mah. Azerbaycan Cd. No: 3 1B Blok Kat: 8 İçkapı No: 21-22 Sarıyer/İstanbul